Najlepsze maszynki do strzyżenia Remington

 

Jaką maszynkę do strzyżenia Remington kupić?

 

Każdy z nas czasem potrzebuje porady, nawet, jeśli pozornie zna się na danej tematyce. Wiemy, jak trudny jest wybór, gdy w sklepie na półkach jest tak wiele różnych modeli, a każdy producent kusi promocjami. W tym poradniku skupimy się na maszynkach do włosów do profesjonalnych salonów fryzjerskich, jak i do użytku domowego. Pokażemy Ci, na jakie kwestie należy zwrócić uwagę przy zakupie takiego urządzenia. Ponadto przygotowaliśmy krótkie zestawienie zawierające trzy maszynki do strzyżenia Remington w dobrych cenach.

Marka Remington znana jest konsumentom na całym świecie. Jest to firma z wieloletnią tradycją specjalizująca się w sprzętach do pielęgnacji włosów, jak również ich strzyżenia. Jej produkty cieszą się dużym uznaniem użytkowników, również profesjonalistów. Warto też wspomnieć, że opinie o maszynkach do strzyżenia Remington są bardzo pochlebne. Konsumenci wysoko oceniają przede wszystkim ich bezawaryjność.

Gdy kupujesz taki sprzęt musisz pamiętać, że przede wszystkim bardzo ważne są ostrza. Muszą być solidne, aby zapewniły precyzyjne cięcie. Dobrze, jeśli są samoostrzące się i wzmocnione tytanem. Kolejna kwestia to długości strzyżenia. Każda maszynka ma jakąś regulację, ale dodatkowe nakładki mogą okazać się bardzo pomocne, zwłaszcza dla profesjonalisty. Każdy fryzjer wie, że im więcej opcji, tym lepiej. Nie chodzi wyłącznie o nasadki do strzyżenia, ale też skracania brody, czy trymer do usuwania włosów z nosa i uszu.

Waga maszynki i jej ergonomia to kolejne elementy, na które należy zwrócić uwagę, zwłaszcza, jak pracujemy z nią wiele godzin. Jeśli sprzęt będzie zbyt ciężki, praca z nim będzie niezbyt wygodna i uciążliwa.

Bardzo duże znaczenie ma system zasilania. Najlepiej akumulatorowo-sieciowy, dobrze, jeśli w zestawie znajduje się wymienna bateria lub można ją dokupić. Zwłaszcza, gdy szukasz urządzenia do swojego salonu. Wbudowany akumulator sprawia, że dany sprzęt jest bardziej mobilny, w pracy nie ograniczają nas kable. Jednak żaden, nawet najbardziej wyszukany sprzęt, nie działa przez 8 godzin, dlatego ważne jest zapewnienie sobie odpowiedniego zasilania.

Wyświetlacz LCD znajdujący się na obudowie urządzenia to duże ułatwienie dla niedoświadczonych użytkowników. Ułatwia wybór opcji pracy i pokazuje stan naładowania baterii.

Warto też sprawdzić, czy interesujący nas sprzęt jest wodoodporny, aby można go było bez obaw myć pod bieżącą wodą. Najczęściej do zestawu dołączona jest oliwka oraz specjalna szczoteczka do oczyszczania. Dobrze, jeśli maszynka sprzedawana jest w komplecie z etui.

 

Maszynki do strzyżenia Remington ranking

 

Remington HC5600 Pro Power

       

Remington Pro Power HC5600 to doskonały sprzęt z tytanowym ostrzem. Obudowa urządzenia została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia. Model ma ergonomiczną budowę, a więc dobrze trzyma się w dłoni.

Jest niezastąpionym rozwiązaniem do strzyżenia włosów i brody. W zestawie znajdują się 2 nakładki grzebieniowe z regulacją długości, a także grzebień do zarostu.

Urządzenie jest wodoodporne i można je myć pod wodą. Poza tym ma system Quick Wash – za pomocą zaledwie jednego przycisku wysuwamy ostrza i możemy je umyć. Urządzenie można ładować przez kabel USB. Posiada wskaźnik stanu ładowania, z sygnalizacją informującą o naładowaniu sprzętu.

Pełne ładowanie trwa 4,5 h, a urządzenie na pełnej baterii działa ok. 120 min, ma też funkcję szybkiego, 10 min ładowania na jedno strzyżenie. Stanowi ciekawą propozycję, również do salonu fryzjerskiego. Ta najlepsza maszynka do strzyżenia Remington ceniona jest za solidne wykonanie i samoostrzące się, tytanowe ostrza zapewniające precyzyjne cięcie.

 

 

 

Remingtion Alpha HC5150

 

Remington HC 5150 Alpha to kolejna, interesująca pozycja. Urządzenie przeznaczone jest do strzyżenia włosów na mokro i na sucho, co sprawia, że jest bardzo funkcjonalne. Polecane jest do użytku przez profesjonalnych fryzjerów, ale również może być używane w warunkach domowych.

Model ten ma samoostrzące się ostrza Advanced Steel, które zapewniają dokładne, precyzyjne cięcie. W zestawie znajdują się 2 grzebienie z 15 ustawieniami długości (od 3 mm do 42 mm). Ta dobra i tania maszynka do strzyżenia Remington jest zasilana sieciowo-akumulatorowo (bezprzewodowe działanie do 30 min).

Posiada praktyczny wskaźnik ładowania informujący o tym, że sprzęt jest gotowy do pracy. Ma dwie prędkości pracy i charakteryzuje się wysoką wydajnością.

Produkt ceniony jest przez wielu konsumentów. Przede wszystkim doceniono jakość podzespołów, jego solidną obudowę oraz precyzję strzyżenia, jaką zapewnia.

 

 

 

 

Remington PG6030

 

Kolejna maszynka do strzyżenia to Remington PG 6030. Jest to uniwersalny zestaw do pielęgnacji, z samoostrzącymi się ostrzami z powłoką tytanową, która czyni je bardziej wytrzymałymi i precyzyjnymi. Model ten sprawdzi się również przy wycinaniu różnych dziwnych fryzur w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

Zestaw zawiera 2 nakładki grzebieniowe o długości strzyżenia w zakresie od 1 mm do 20 mm, a także szeroką końcówkę trymera oraz precyzyjny trymer dla dokładnego golenia 0,2 mm. W komplecie znajduje się też mini folia goląca oraz trymer do nosa, uszu i brwi, a więc jednym sprzętem wykonasz kompleksową pielęgnację całej twarzy. Poza tym urządzenie ma zasilacz i bazę ładującą.

Model ma 7 ustawień długości strzyżenia. Czas pracy akumulatora wynosi 40 min. Ma wodoszczelną obudowę, a więc można go myć pod bieżącą wodą. Produkt został doceniony przez konsumentów, również profesjonalnych fryzjerów. Przede wszystkim ze względu na solidną obudowę oraz dołączone do zestawu funkcjonalne nasadki.

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...