Najlepsze maszynki do włosów

 

Jaką maszynkę do włosów kupić?

 

W tym poradniku skupimy się na maszynkach do włosów, które mogą być stosowane zarówno w profesjonalnych salonach fryzjerskich, jak i w warunkach domowych. Przedstawimy Ci najważniejsze kwestie, jakimi powinieneś kierować się przy wyborze tego sprzętu. Ponadto przygotowaliśmy krótkie zestawienie, które zawiera trzy maszynki do włosów w dobrych cenach.

Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na kwestie zasilania. Trudno jest stwierdzić, który system jest lepszy. Zarówno bateria, jak i akumulator w końcu się rozładują, a my nie zawsze mamy dostęp do sieci. Dlatego wiele osób decyduje się na urządzenia o zasilaniu akumulatorowo-sieciowym, najlepiej z wymienną baterią. Takie rozwiązanie jest szczególnie polecane do zakładów fryzjerskich. Urządzenia z akumulatorem są bardziej mobilne, nie mamy kabla, który nam przeszkadza, ale gdy bateria się rozładuje, pozostajemy bez narzędzia do pracy, dlatego zapasowy akumulator lub możliwość podpięcia do sieci jest bardzo przydatna.

Wyświetlacz LCD może być dużym ułatwieniem, zwłaszcza dla niedoświadczonych użytkowników. Wybór opcji pracy to jedna kwestia. Nie można też zapomnieć, że na takim wyświetlaczu pokazuje się stan naładowania baterii, a więc uruchamiając sprzęt możesz sprawdzić, czy poziom baterii jest wystarczający do wykonania strzyżenia (chyba nie chcesz chodzić z głową ogoloną tylko do połowy).

Każda maszynka ma kilka długości strzyżenia, aczkolwiek wiele zależy od tego, jakie nakładki posiada. Warto wybierać urządzenia z jak największą ilością opcji, zwłaszcza do salonu, gdzie każdy klient ma inne potrzeby.

Waga sprzętu też nie pozostaje bez znaczenia. Jest to ważne dla fryzjerów, którzy często używają takiego sprzętu przez cały dzień. Jeśli jest zbyt ciężki lub mało poręczny, praca staje się trudniejsza.

Nie zapomnij też o ostrzach, które mają największy wpływ na jakość cięcia. Warto wybierać te wzmocnione, na przykład solidnym tytanem.

Istotne będą również dodatkowe elementy w wyposażeniu maszynki, jak nożyczki, pędzelek do czyszczenia, czy oliwa do konserwacji.

Zwróć też uwagę na opinie o maszynkach do włosów. W istocie stanowią one bardzo cenne źródło informacji o sprzęcie. Oczywiście sam możesz testować różne urządzenia, ale skoro inni już to zrobili, to po co tracić czas?

 

 

Maszynki do włosów ranking

 

 

Remington HC5600 Pro Power

   

Remington Pro Power HC5600 to nasza pierwsza propozycja. Ma ona mocne, tytanowe, samoostrzące się ostrza, które doskonale tną. Poza tym cała maszynka została wykonana z największą dbałością o szczegóły, aby jak najdłużej służyła jej użytkownikowi.

Ma ergonomiczną budowę, a więc dobrze trzyma się w dłoni. Ta najlepsza maszynka do włosów jest niezastąpiona do strzyżenia włosów i brody. W zestawie znajdują się 2 nakładki grzebieniowe z regulacją długości oraz specjalny grzebień do zarostu. Urządzenie możesz bez obaw myć pod wodą zapewniając sobie tym samym większą higienę pracy.

Maszynka może być ładowana za pomocą USB. Dzięki temu, że jest wyposażona we wskaźnik stanu napełnienia baterii będziesz wiedzieć, czy bateria jest pełna. Poza tym posiada funkcję szybkiego, 10 minutowego ładowania na jeden cykl golenia. Natomiast standardowo ładuje się przez 4,5 h i działa przez 120 min.

Możesz też jej używać przy podłączeniu sieciowym. Konsumenci, którzy wybrali ten model wysoko ocenili jakość wykonania, mocny materiał, a przede wszystkim solidne ostrza.

 

 

 

 

 

Philips Hairclipper Series 9000 HC9450/15

 

Maszynka do strzyżenia włosów Philips Hairclipper Series 9000 HC9450/15 to niezawodne urządzenie zapewniające precyzyjne cięcie, które zawsze masz pod kontrolą. Posiada panel dotykowy Digital Swipe, na którym wyświetlają się informacje – na przykład na temat długości strzyżenia (400 ustawień do wyboru od 0,5 mm do 42 mm).

Dzięki temu obsługa sprzętu jest bardziej komfortowa i łatwiejsza. Maszynka ma też wbudowaną pamięć zapisującą nasze ustawienia. W zestawie znajdują się 3 regulowane nasadki grzebieniowe (do 1 do 7 mm, od 7 do 24 mm i od 24 do 42 mm), które umożliwiają precyzyjne cięcie.

Maszynka posiada samoostrzące się ostrza z tytanu odznaczające się niezwykłą trwałością. Model ten ma bardzo praktyczną funkcję Turbo zwiększającą prędkość strzyżenia, co w połączeniu z dwustronnie naostrzonymi elementami tnącymi sprawia, że strzyżenie przebiega dwa razy szybciej.

Godzina ładowania wystarcza na 120 minut pracy. Jak podkreślają konsumenci jest to bardzo dobra maszynka zapewniająca precyzyjne cięcie.

 

 

 

 

 

Moser 1881

 

Profesjonalna maszynka Moser EASYSTYLE 1881 to niezawodne rozwiązanie do stylizacji włosów, idealne do profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Urządzenie jest wyposażone w system szybkiej zmiany noża, który ułatwia pracę i minimalizuje prawdopodobieństwo zacięcia w czasie montażu nowego ostrza.

Poza tym należy podkreślić, że maszynka posiada profesjonalny nóż ze stali szlachetnej o szerokości 40 mm zapewniający precyzyjne i efektywne cięcie. Łatwą, komfortową pracę umożliwia też ergonomiczna, bardzo poręczna rączka.

Model ten jest wyjątkowo cichy i lekki – stanowi nie tylko doskonałą propozycję do salonu, ale też do użytku prywatnego. Posiada wyświetlacz LED stanu naładowania baterii. Na pełnej baterii pracuje 120 min, a czas ładowania to 90 min. W zestawie znajduje się 6 nakładek dystansowych (3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm, 18 mm i 25 mm), zasilacz, szczotka do czyszczenia, stacja ładująca i oliwka.

Zarówno fryzjerzy, jak i osoby prywatne wysoko oceniają ten sprzęt. Zgodnie stwierdzają, że jest to dobra i tania maszynka do włosów, przy tym niezwykle funkcjonalna, łatwa w obsłudze i wytrzymała.

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...