Maszynki do strzyżenia Philips

 

Jaką maszynkę do strzyżenia Philips kupić?

 

W łazience każdego mężczyzny powinna znaleźć się maszynka do strzyżenia. Takie urządzenie pozwala w łatwy sposób zadbać o wygląd zewnętrznym w dogodnym dla nas czasie. Na rynku znajdziemy wiele różnych modeli oraz marek maszynek, jeśli jednak chcemy nabyć urządzenie o dobrej jakości, które będzie nam długo służyć to powinniśmy zdecydować się na znaną firmę. Taką firmą jest Philips.

Firma ta powstała w 1891 roku w Eindhoven w Holandii. Została założona przez braci Gerarda i Antona Philipsa. Przedsiębiorstwo zaczęło swoją produkcję od żarówek. Natomiast w 1939 roku rozpoczęło produkcję golarek elektrycznych. I jest to jedna z najstarszych firm produkująca tego typu maszyny. Natomiast ciekawostką jest to, że Philips, jako pierwszy wprowadził do sprzedaży kasetę magnetofonową.

Philips w swojej ofercie posiada dużą gamę produktów do pielęgnacji ciała, wśród nich znajdziemy golarki do twarzy i ciała, maszynki do strzyżenia włosów, trymery zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Niezależnie od rodzaju maszynki, na jaką się decydujemy musimy przede wszystkim zwrócić uwagę na ostrza w niej zainstalowane. Aby urządzenie służyło nam długo powinny być wykonane z odpornego materiału, np. stali. Natomiast dla wygody użytkowania powinniśmy wybrać ostrza samoostrzące się. Zapewnią nam one doskonałe cięcie przez całe życie maszynki. Podczas wyboru odpowiedniego modelu zwróćmy również uwagę, czy ostrza są samooliwiące się, które zapewnią odpowiednią pracę urządzenia. Maszynki do strzyżenia tego typu nie wymagają żadnej pracy konserwacyjnej. Jedyne, o czym musimy pamiętać to wyczyszczenie sprzętu po pracy.

Przed zakupem nowego urządzenia warto również zastanowić się nad tym, czy preferujemy model bezprzewodowy czy przewodowy. Możemy ewentualnie wybrać taki, który będzie działać zarówno podłączony do prądu, jak i będąc zasilany na baterię, czy akumulator. Zwróćmy także uwagę na długość cięcia, oraz możliwości urządzenia. Dzięki dołączonym, dodatkowym przysadkom będziemy mogli wykorzystać maszynkę nie tylko do golenia włosów, lecz również przycinania brwi czy brody.

Jeśli poszukujesz maszynek do strzyżenia Philips w dobrych cenach to znajdziesz je poniżej, wraz z opisem ich najważniejszych parametrów. Zapraszamy do lektury.

 

 

Maszynki do strzyżenia Philips ranking

 

Philips Hairclipper Series 9000 HC9450/15

 

Philips Hairclipper Series 9000 HC9450/15 to urządzenie, które głównie posłuży do strzyżenia włosów. Choć model ten posiada możliwość strzyżenia brody.

Producent wyposażył tą maszynkę w samoostrzące się i samosmarujące się ostrza. Dodatkowo zostały one wzmocnione tytanową powłoką. Dlatego też charakteryzują się długą żywotnością. Sprzęt może pracować zarówno bezprzewodowo, dzięki wbudowanemu akumulatorowi, oraz przewodowo podłączony do gniazdka elektrycznego. Producent podaje, że maszynka może pracować, gdy jest zasilana baterią, do 120 minut. Natomiast jej ładowanie potrwa około 1 godziny.

W zestawie, oprócz niezbędnego zasilacza, akumulatora i samej maszynki, znajdziemy również 3 grzebienie prowadzące, które pozwolą regulować długość strzyżenia. Zakres strzyżenia w tym modelu wynosi od 0,5 do 42 mm. By mieć pewność, że uzyskamy tę samą długość możemy ją zablokować wybierając konkretną długość. Ciekawą funkcją jest zastosowana funkcja Turbo.

Ma ona pomagać przy obcinaniu grubszych włosów. Według użytkowników jest to bardzo dobry produkt, niektórzy nawet podają, że jest to najlepsza maszynka do strzyżenia Philips. Jest ona bardzo precyzyjna podczas strzyżenia. Również za zaletę klienci podają jakość wykonania sprzętu.

 

 

Philips QC5115/15

 

Nasza kolejna propozycja to dobra i tania maszynka do strzyżenia Philips QC5115/15. Ten model możemy nabyć za niecałe 70 zł. To przewodowe urządzenie zostało wyposażone w samoostrzące się ostrza wykonane ze stali szlachetnej, które nie wymagają oliwienia.

Produkt przeznaczony jest do obcinania włosów i daje użytkownikowi możliwość regulacji długości. Do dyspozycji mamy 11 ustawień w przedziale od 3 do 21 mm. Natomiast, jeśli zdejmiemy nasadkę grzebieniową to będziemy mogli osiągnąć długość 0,5 mm.

Możemy również wykorzystać maszynkę do przycięcia włosów w nosie, uszach i brwi, dzięki specjalnej nasadce znajdującej się w zestawie. Dodatkowo w komplecie znajdziemy także szczoteczkę, która będzie bardzo przydatna w czyszczeniu sprzętu po strzyżeniu.

Tę czynność powinna dodatkowo ułatwić ruchoma głowica. Bez trudu otworzymy ją po skończonej pracy w celu wymiecenia znajdujących się tam włosków. Osoby, które zakupiły ten produkt w swoich komentarzach przekazują, że pracuje on niezwykle cicho i ładnie się prezentuje. Wskazują też, że stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry.

 

 

Philips Bodygroom Series 1000 BG105

 

Philips Bodygroom Series 1000 BG105 to kompaktowa maszynka do strzyżenia. Będzie zarówno idealna w domu, jak i w podróży. Urządzenie zasilane jest na baterię AA. Według zapewnień producenta, jedna bateria powinna wystarczyć na 2 miesięczną pracę golarki. Model ten jest wyposażony w mały, dwustronny trymer o szerokości 32 mm, którego ostrze zostało wykonane ze stali.

Dlatego najlepiej sprawdzi się on przy przycinaniu włosów na brodzie czy ciele. A dzięki nasadce grzebieniowej o długości 3 mm możemy dodatkowo wykorzystać urządzenie do przycinania brwi. Jest to maksymalna długość cięcia, natomiast minimalna wynosi 0,5 mm.

Wyjątkowa konstrukcja pozwala użytkownikowi golić włosy w dwóch kierunkach z tą samą dokładnością. Kupując ten wodoodporny model w zestawie otrzymamy baterię AA oraz specjalny przewód – rączkę, która może okazać się przydatna pod prysznicem.

Opinie o maszynkach do strzyżenia Philips Bodygroom Series 1000 BG105 mówią, że jest to produkt o wysokiej precyzji strzyżenia. Jako jego zaletę klienci wskazują również cichą pracę urządzenia oraz solidne wykonanie.

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...